הסטורי של NK

"ALWAYS BEEN INSPIRED BY A WOMAN''

מעטים הרגעים בהם חלומות באמת מתגשמים. אחרי 30 שנה, הכל מתרכז לרגע אחד ומיוחד.. ואת הרגע המרגש הזה אני רוצה לחלוק איתך. מותג הטיפוח והיופי  Nk הגיע לעולם עוד לפני שהוא ממש נולד. נשמע קצת מוזר .. אז תני לי להסביר.

NK זאת אני, NAVA KOL . עוד הרבה לפני שנולדתי אמא שלי כבר הייתה  מלכת הטיפוח והאסתטיקה לכל הנשים הסובבות בחייה.. השנים חלפו ואמא שלי בזכות לימודי הקוסמטיקה נהייתה גורו בעולם הטיפוח והיופי.   

ופה אני נכנסת לתמונה, אני חייבת לספר לך שעוד הרבה לפני שידעתי ללכת ידעתי להכין מסכת יופי מאבוקדו לפנים. כן ככה גדלתי, לאמא שלי היה משפט אחד שהדהד לי בכל בוקר ,בכל פגישה חשובה ..אותו המשפט:” נאוה תהיי ההשראה לאישה שאת חולמת להיות”.   לימים הבנתי שזאת היא . היא ההשראה הכי גדולה שלי. עם המנטרה הזאת יצאתי לדרך והיום כבר למעלה מ28 שנים אני בעלים של רשת מכללות למקצועות היופי , חיה ונושמת את העולם הזה שאני כל כך אוהבת. אז מה הקשר ל NK את שואלת?

NK נולד ב – 1998 מתוך מחאה אישית. הבנתי לצערי שרק נשים בעלות ממון יכולות לקנות תכשירים טיפוליים ואיכותיים. התחלתי לחקור את העניין להסתובב במעבדות המתקדמות ביותר בארץ ובעולם . ואני רוצה להגיד לך שכן המותג שלי NK מוביל סדרת מוצרים איכותיים יוקרתיים ונגישים לכל אחת.

את גבולות ישראל תמיד רציתי לפרוץ ופה עמית שלי נכנסת לתמונה.

היום אני יודעת שבזכותה זה קרוב מתמיד. אחרי שעשתה את הסיבוב האישי שלה הגיע הרגע שבו שמעתי את המשפט: אמא בואי נקח את המוצרים שלנו צעד אחד קדימה” וכך החלטנו שזה הזמן לפתוח את חנות האונליין ,כנראה שלא סתם אומרים שהעולם שייך לצעירים, והחלום לפרוץ את גבולות ישראל קרוב מתמיד.

ברגע הזה נולד המשפט:

"ALWAYS BEEN INSPIRED BY A WOMAN''

לנצח אמא שלי היא ההשראה הכי גדולה בחיי, ולך עמית שלי אני רוצה להזכיר משפט אחד שתמיד מהדהד:

"תהיי ההשראה לאישה שאת חולמת להיות!"