קורס קוסמטיקה אינטרה דרמלית

לפנייה מהירה ובירורים עבור הקורס

על הקורס: קוסמטיקה אינטרה דרמלית

המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז‘ משיקה בפעם הראשונה בישראל, בלעדי במכללה, את הקורס החדשני ביותר ללימודי קוסמטיקה – קוסמטיקה אינטרה דרמלית (תת עורי) , מכללת נאוה קולאז‘ הובילה תמיד את לימודי הקוסמטיקה בישראל תוך עמידה בסטנדרט הלימודים הגבוה והמעודכן ביותר, הלימודים יחשפו אותך לטכנולוגיות החדישות ביותר, לימוד של טיפול עור חדשניים ואפשרות ללימודים מתקדמים הכוללים הכשרה מטעם המרכז הרפואי לגליל.
מכללת נאוה קולאז‘ בחנה מכללות מובילות בעולם ואנו יכולים להיות גאים בהצגת המסלול החדשני והמתקדם ביותר ללימודי קוסמטיקה בישראל הכוללים ליווי צמוד שיוביל אותך להצלחה אישית והגשמה כלכלית!

לימודי קוסמטיקה אינטרה דרמלית במכללת נאוה קולאז‘ משלבים עבורך את כל תכני הלימוד של קורס קוסמטיקה הנמצא בפיקוח משרד העבודה ולצידו תכנית לימודים עשירה לקוסמטיקה אינטרה דרמלית שמעשירה לך את התוכן הלימודי . במסגרת התוכנית החדשה והבלעדית כסטודנטית במכללת נאוה קולאז‘ , תחשפי לטכניקות טיפוליות ולחידושים המתקדמים בעולם בתחום המכשור הטכנולוגי.

בנוסף לכך תזכי כסטודנטית במהלך לימודי הקורס קוסמטיקה אינטרה דרמלית לסטאז‘ מעשי עם לקוחות מה שיכין אותך גם להתנסות בטיפולי פנים לקבלת לקוחות במכון הפרטי שלך כבר מרגע סיום הקורס. צוות ההדרכה בקורס כולל את המרצות המקצועיות והמובילות בענף, כולן קוסמטיקאיות בעלות וותק רב וידועות בענף. בנוסף, כחלק מלימודי הקורס שלך תפגשי עם רופא עור שיעשיר את הידע שלך כקוסמטיקאית . כמו כן, כסטודנטית תקבלי ערכה מפוארת שתשרת אותך במהלך הלימודים וגם לאחר כשתקבלי לקוחות לטיפולי פנים בבית.

למה לבחור במכללה למקצועות היופי נאוה קולאז‘?

מקום הלימודים: חיפה, נהריה.
מתכונת הלימודים: שנה עד שנה וחצי, אפשרות ללימודי בוקר/ערב או יום מרוכז.

נושאי הלימוד בקורס קוסמטיקה אינטרה דרמלית:

 • מבוא לקוסמטיקה
 • מבנה העור ותפקידיו
 • הרצאת רופא עור
 • אנטומיה ופיזיולוגיה
 • דרמטולוגיה – תורת העור
 • כימיה
 • חשמל קוסמטי
 • מכשור טכנולוגי מתקדם
 • מזותרפיה
 • שיטות עבודה בקוסמטיקה
 • טיפולים – פילינגים, מסכות, עיסוי פנים, ניקוי עמוק, טיפולים באקנה, סוגי שעוות, יסודות האיפור

תעודת מקצוע של משרד התמ“ת.
דיפלומת סיום לימודים מטעם המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז.

Adar Raziel
Adar Raziel
01/12/2022
שמי אדר, אני לומד קורס בניית ציפורנים אצל המורה סיון,אין מקום נעים ללמוד אצלו כמו אצל המכללה של נאווה,אנשים חמים,שירות ויחס אישי לכול תלמיד,והמורה סיוון מורה מצוינת,נחמדה,יודעת להסביר את הנלמד מעולה,ותמיד נותנת הרגשה טובה.
Mila Nova
Mila Nova
01/12/2022
המכללה ששינתה לי את החיים ❤️
לירון ויצמן
לירון ויצמן
30/11/2022
סיווני שלי אין מורות כמוך ! תודה על הכל ❤️
אמירה והבה
אמירה והבה
30/11/2022
מורה נהדרת מצוינת סבלנית מקצועית כבוד ללמוד אצלה .. סיון המיוחדת תודה לך על הכל
הטובים של אושרת שירקולקר
הטובים של אושרת שירקולקר
30/11/2022
מורה נהדרת ומקצועית, סובלנית ,ומלמדת בצורה מאוד נעימה ומקצועית
אור אברה
אור אברה
30/11/2022
אני לומדת בנייה באקריל אצל סיון זכיתי במורה הכי טובה שהיה אפשר לבקש בשביל החוויה הזאת מפרגנת תומכת ועושה הכל בשביל שאנחנו התלמידות שלה ירגישו הכי בטוחות ובנוח במקום שהן נמצאות בו תודה סיוונוש אין כמוך !
Sam Apel
Sam Apel
30/11/2022
ממליצה בחום על הקורס קוסמטיקה בזכות המורה מילה. באמת אשת חיל, מורה מסורה, אינטיליגנטית, ייסודית ומקצועית בטירוף! נהניתי מכל שנייה בקורס בזכותה, הידע והמיומנויות שקיבלתי הם ברמה הגבוהה ביותר! וכמובן היחס האנושי, האוזן הקשבת תודה מעל הלב!
JWAN MAZZAWI
JWAN MAZZAWI
30/11/2022
המורה קרולין מקסימה ושיטת הלימוד שלה מהממת אני מאוד ממליץ להיות איתה בקבוצה יש לה שיטת הסבר מאוד ברור, והמכללה מאוד מסודר מכל הכיוונים
משה קהתי
משה קהתי
30/11/2022
המורה מילה המורה הכי טובה ומסורה שיש
bat sheva
bat sheva
30/11/2022
אני מאוד מרוצה מקרולין, מורה מדהימה שאכפת לה מכל תלמיד ותלמיד, תסביר לך גם 10 פעמים עד שתבין את הנלמד❤️

רוצה לקבל פרטים נוספים עבור קורס קוסמטיקה אינטרה דרמלית?