הצעד הבא שלך מתחיל בקוסמטיקה מתקדמת MCK

כשמדברים על קוסמטיקה רפואית, יש לא מעט אנשים שאומרים ש “אין דבר כזה” והאמת היא שיש לזה סיבה טובה –
היום לא ממש קיים פיקוח מסודר על תחום הקוסמטיקה ולכן אין מי שיכול להעניק תואר רשמי של “קוסמטיקאית רפואית” או “קוסמטיקאית קלינית”.
אבל יש תארים מקבילים, שמיועדים לתאר את רמת הידע הרפואי המקצועי שיש לקוסמטיקאית.
כמו למשל קוסמטיקה MCK.

מה זה קוסמטיקאית MCK?

קוסמטיקאית MCK היא קוסמטיקאית שהתמחתה בטיפול בעיות עור מסוגים שונים ובעלת ידע מתקדם ונרחב בשילוב שבין הקוסמטיקה לרפואה.
זהו תואר אותו נותנים רק לקוסמטיקאית מוסמכת, עם תעודת קוסמטיקאית של משרד התמ”ת, אשר עברה התמחות נוספת בתחומי הקוסמטיקה המשיקים עם תחומי הרפואה.
רק קוסמטיקאית מוסמכת ומנוסה יכולה לגשת לקורס קוסמטיקה MCK ולקבל את התואר.

למה?
כי הידע שאותו היא רוכשת במהלך קבלת ההסמכה, מיועד לאפשר לה לפנות לקהלי יעד מגוונים, עם בעיות עור שונות, על ידי יכולות, כלים וטכניקות מתקדמות שהיא רכשה.
היא מעניקה טיפולים ללקוחות עם רמות חומרה שונות של בעיות עור, כמו גם מצבים רפואיים שונים המשפיעים משמעותית על העור ולכן היא צריכה להיות בעלת ידע מדעי ורפואי רחב בתחום העור – ידע שיש רק לרופאים בתחום.
לכן עליה לרכוש הסמכה מיוחדת מול גורמים רפואיים מוסמכים, כמו רופאי עור, לצד קוסמטיקאיות ותיקות בעלות ידע וניסיון בתחומי הקוסמטיקה הרפואית על גווניה השונים.

 

למי מתאים טיפול קוסמטיקה MCK?

טיפולי קוסמטיקה MCK מתאימים לאנשים עם בעיות עור חריפות כמו אקנה ועור שומני, זיהומים ,אך גם בבעיות עור כמו קופרוז (נימים בעור הפנים) ואף מורכבות יותר.
טיפול בעור בעייתי מחייב את הקוסמטיקאית להיות בעלת ידע ומומחיות שאותה היא יכולה לקבל  רק בקורס ייעודי כמו בקורס MCK .

קוסמטיקאית MCK מוסמכת יודעת לזהות מצבים שבהם יש להפנות את הלקוחה לרופא עור, כמו גידולי עור שפירים וממאירים והיא גם יודעת כיצד להעניק טיפולים קוסמטיים מתאימים לאנשים עם בעיות עור חמורות, לדוגמא כמו עור עם כוויות ודלקות, חולי סוכרת, חולי פסוריאזיס, דרמטיטיס ועוד.

היא מכירה היטב את ההשפעות והשימושים השונים של חומצה היאלורונית, היא יודעת כיצד לסייע ללקוחות עם סיבוכים לאחר טיפולים שונים של הצערת העור, כמו בוטוקס וניתוחים פלסטיים והיא גם יודעת מתי להפנות אותם לטיפול רפואי.
אבל היא לא רק מפנה לקוחות לטיפול אצל רופא עור.
כי גם רופאי עור לפעמים מפנים לקוחות ומטופלים לטיפול אצל קוסמטיקאיות בעלות ידע וניסיון מתאים.

קוסמטיקה MCK

איך בוחרים קוסמטיקאית MCK?

קוסמטיקאית עם התמחות לטיפול בבעיות עור צריכה להיות מקצועית ברמה גבוהה וללא פשרות. לכן מומלץ לבדוק אם יש לה תעודות מקצועיות מטעם מדינת ישראל (משרד התמ”ת).
יש לבדוק אם היא עברה קורסים מקצועיים בסטנדרטים מחמירים עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום הקוסמטיקה, כמו גם עם מרצים מתחום הרפואה ורפואת העור.
כמו כן, רצוי כמובן לבקש המלצות של לקוחות עם בעיות עור, שקיבלו אצלה טיפולים.

לסיכום, מכללת נאוה קולאז’ גאה להוביל את הסטנדרט המקצועי הגבוה בתחום הקוסמטיקה, עם קורסים כמו קוסמטיקה MCK, קוסמטיקה אינטרדרמלית ועוד.
עם מרצים מומחים בתחומי הרפואה מהמרכז הרפואי לגליל, לצד צוות מרצים מוביל ואיכותי בתחומי הביוטי והקוסמטיקה המתקדמת.
אם גם את רוצה לרכוש ידע בתור קוסמטיקאית מקצועית ומובילת דרך שהיא מומחית בתחומה, את במקום הנכון – צרי איתנו קשר ויועצת הלימודים שלנו תשמח לתת לך את כל הפרטים עבור הקורס הבא שלך!

רוצה לקבל פרטים נוספים עבור אחד מהקורסים שלנו?

שתפו

לכל המאמרים

מוכנים לצאת לדרך?
תשאיר/י פרטים וניצור איתך קשר.