לימודי קוסמטיקה

יש לך שאלות? לנו יש תשובות!
קורסים בקוסמטיקה
במכללת נאוה קולאז'
קורס גישה קלינית לקוסמטיקה מדעית

על הקורס: גישה קלינית לקוסמטיקה מדעית מכללת נאוה קולאז’ מציגה קורס קוסמטיקה מתקדם ביותר ויחיד מסוגו, שנועד לתת לך יתרון תחרותי על פני הקוסמטיקאיות האחרות, עם ידע מדעי ומקצועי שיאפשר לך לחולל שינוי אמיתי ומשמעותי בעור הפנים. קורס שכל מטרתו להעמיק את הידע וההבנה המדעית שלך בנושאים הכי חשובים, כדי

למידע נוסף »
קורס קוסמטיקה ITC

על הקורס: Innovative trends and technology in cosmetics מכללת נאוה קולאז’ למקצועות היופי גאה להציג את קורס המתקדם והחדשני ביותר בתחום, קוסמטיקה ITC  – הקורס היחיד והראשון מסוגו בישראל שחושף אותך לכל פריצות הדרך המובילות בעולם האסתטיקה וטיפול בעור הפנים, לצד כל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. עולם הקוסמטיקה מתחדש כל הזמן

למידע נוסף »
קורס קוסמטיקה אינטרה דרמלית
קורס קוסמטיקה אינטרה דרמלית

על הקורס: קוסמטיקה אינטרה דרמלית המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז‘ משיקה בפעם הראשונה בישראל, בלעדי במכללה, את הקורס החדשני ביותר ללימודי קוסמטיקה – קוסמטיקה אינטרה דרמלית (תת עורי) , מכללת נאוה קולאז‘ הובילה תמיד את לימודי הקוסמטיקה בישראל תוך עמידה בסטנדרט הלימודים הגבוה והמעודכן ביותר, הלימודים יחשפו אותך לטכנולוגיות החדישות

למידע נוסף »
קורס קוסמטיקה מתקדמת
קורס קוסמטיקה מתקדמת

על הקורס: קוסמטיקה מתקדמת השילוב בין הקוסמטיקה ובין המדע והרפואה המודרניים. מסלול לימודי קוסמטיקה מדעית מתקדמת במכללת נאוה קולאז’ הינו מסלול לימודים ייחודי בו תלמדו כיצד לטפל באופן ממוקד בבעיות עור הפנים. בקורס הייחודי תצברו ידע נרחב על מגוון החומרים הפעילים הקיימים בשוק והוא שם דגש על תוצאות ושינוי משמעותי

למידע נוסף »
קורס קוסמטיקה MCK
קורס קוסמטיקה MCK

על הקורס: קוסמטיקה (MCK) Master Cosmetic Knowledge הקורס הבכיר בישראל לקוסמטיקאיות בעלות תעודה מטעם משרד התמ”ת.הקורס נולד במטרה להעניק את הידע המעמיק והנרחב ביותר לקוסמטיקאיות כיום. אנו מודעים לשינויים ולקדמה בתחום הקוסמטיקה הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת סוגי הטיפול ולכן הקורס MCK  נבנה בעזרת רופאים מתחום האסתטיקה ומבוסס על תכני

למידע נוסף »
קורס הוראה לקוסמטיקאיות MCT
קורס הוראה לקוסמטיקאיות MCT

על הקורס: (MCT) Master Cosmetic Teaching המטרה – קורס הכשרה לקוסמטיקאיות בוגרות משרד העבודה אשר מעוניינות להשתלב בתפקידי הוראה. מקום הלימודים: חיפה,נהריה. תנאי קבלה: קוסמטיקאית בעלת תעודה של משרד התמ”ת.. מתכונת הלימודים: 10 מפגשים עיוני/ מעשי + 6 מפגשים פעילים בכיתת לימוד קוסמטיקה. דיפלומה: דיפלומת סיום לימודים מטעם המכללה למקצועות היופי נאוה

למידע נוסף »

לימודי קוסמטיקה ניתן למצוא בהרבה מוסדות טובים היום ,אך לימודים בעלי הכשרה פורצת דרך הכוללים את כל החידושים הטכנולוגיים לא תמצאו בכל מכללה , ולכן חשוב לוודא שניה לפני ההרשמה האם בתוכנית הלימודים קיימים הדברים הבאים :

  • שת׳׳פ עם בית חולים – הרצאות מפי רופאים מוסמכים שמגישים לקוסמטיקאיות ידע וחדשנות שאין בקורס הקלאסי. אך הוא נחוץ מאוד בשנה זו בשביל לבלוט, לתת מענה לכל לקוחה, להיות מומחית ולבצע טיפולים בביטחון. 
  • התנסות מעשית לאורך כל הקורס – במהלך הלימודים חשוב להתנסות על סוגים שונים של מכשור מתקדם ומגוון תכשירים חדשניים , כדי להכיר לעומק את העולם הקוסמטיקה ואת המוצרים שישמשו אותך כשתהיי בקליניקה מול לקוחות.
  • צוות מקצועי ומוביל בענף – הכשרה ע׳׳י מרצים מובילים בתחומי הקוסמטיקה בישראל. על הצוות להיות בעל ידע עכשווי נרחב וכן היכרות מעמיקה עם הנעשה בענף.
  • נושאים נלמדים – לימודים מקיפים ויסודיים הכוללים את כל הנושאים שקוסמטיקאית צריכה לדעת כדי להיות באמת מהטובים ביותר בענף. כדי להיות בטוחה שאת מומחית בתחום ומציעה את הטוב ביותר לכל לקוחה.
  • חשיפה לחברות ומוצרים – שוק הקוסמטיקה מוצף בחברות המייצרות תכשירים . כקוסמטיקאית חשוב לך לדעת עם אילו מוצרים לעבוד וכיצד הם מגיבים על סוגי עור הפנים. כדי לבצע התאמות מדויקות של תכשירים וכך להשיג תוצאות מצוינות.
  • קורס שיווק  – כדי לצאת לדרך ולפתוח קליניקה את צריכה גם קורס שיווק ייעודי. קורס שילמד אותך איך להגיע לקהל הלקוחות שלך בצורה יעילה ומשתלמת, כך שתדאגי לעצמך לרווחה כלכלית אמיתית. 
  • השתלמויות – מלבד לידע ההתחלתי אותו את רוכשת בראשית הדרך בשלב ההסמכה, חשוב מאוד לצבור ידע מקצועי לכל אורך הדרך, להשתלם ולהישאר רלוונטית בכל עת ובהתאם לשינויים המגמתיים בתחום.

לימודי קוסמטיקה מתקדמת

לימודי קוסמטיקה מתקדמת חשוב ללמוד במוסד לימודים שמביא את הקדמה ואת החידושים. אחד הדברים החשובים שצריך לדעת לפני בחירת מוסד הלימודים – זה שיש הרבה מוסדות שמציעים קורסים דומים אבל יש בודדים שילמדו את לימודי הקוסמטיקה המתקדמת הכוללים פיתוחים טכנולוגיים והכשרות פורצות דרך לצד התנסות מעשית מעמיקה לאורך כל הקורס.

האם ידעת שחשוב לשלב ידע רפואי מקצועי לצד לימודי הקוסמטיקה? לימודי קוסמטיקה מתקדמת עם מסלולים בעלי שותפות על בית חולים מקנים לך את הידע המקסימלי שחותר לשלב בין אסתטיקה ויופי לבין בריאות עור הפנים של המטופלת. כך שהידע שלך יהיה מעמיק ויכלול היבטים רפואיים נחוצים לצורך ביצוע טיפולים אחראיים ומותאמים היטב לפי סוג עור הפנים ובהתאם למצב העור.

האחריות המוטלת על הקוסמטיקאית בקליניקה היא רבה. מטופלות מגיעות ומפקידות בידיך את הפנים שלהן, כרטיס הביקור של כל אחד מאיתנו  – ואת כאשת מקצוע מוסמכת צריכה לדעת כיצד לאבחן, לטפל ולהביא את התוצאות הטובות ביותר שלהן הלקוחה מצפה לצד מקצועיות, בחירה ושימוש בתכשירים עם חומרים פעילים ומכשור קוסמטי.

המטרה שלך היא כפולה. ראשית חשוב לך לשמור על עור הפנים של הלקוחה, ושנית – חשוב לך להגשים את משאלת הלב של המטופלת ולבצע את הטיפול שלשמו היא הגיעה באופן משביע רצון לצד תכנון מדויק של שלבי טיפול שיניבו בסופו של דבר תוצאות משמעותיות ואפקטיביות.

קורס קוסמטיקה

קורס קוסמטיקה פורץ דרך עם הכשרות מתקדמות במיוחד. נאוה קולאז’ – המכללה היחידה בארץ שמציעה מגוון קורסים מקצועיים מתקדמים בקוסמטיקה וביניהם קורס קוסמטיקה אינטרה דרמלית. אם יש לך תשוקה לתחום האסתטיקה והטיפול עולמות הקוסמטיקה הן בדיוק בשבילך. תחום שיאפשר לך להגשים את עצמך מכל הבחינות – כלכלית, תעסוקתית ואישית. 

המכללה שלנו שמה דגש על הקדמה ולכן נוצר שיתוף הפעולה עם בית החולים נהריה, ולצד הצוות המקצועי של המכללה דאגנו לעבות את הידע בעזרת רופאים בכירים שמובילים את המגמה ובנו את התוכנית לימודים שתתאים לקוסמטיקאית של ימינו בעזרת הידע הרפואי שלהם. מה שאומר שההכשרה היא המקיפה ביותר בישראל וכוללת טכנולוגיות מתחדשות בענף.כמובן שלצד כל זה  תעבדו על לקוחות אמיתיים של המכללה לצבירת ביטחון אישי וניסיון.

אז אם הגעת עד לכאן כנראה שאנחנו צריכים להכיר. זאת ההזדמנות שלך להגשים את החלום ולעסוק בתחום שאת באמת אוהבת, השאירי כבר עכשיו את הפרטים שלך כאן. יועצת הלימודים מבית נאוה קולאז’ תיצור איתך קשר בהקדם כדי לבדוק התאמה ולדייק יחד איתך מהו בדיוק הקורס הרצוי לך ומה עליך לעשות כדי לצאת לדרך! 

שיהיה בהצלחה!

Adar Raziel
Adar Raziel
01/12/2022
שמי אדר, אני לומד קורס בניית ציפורנים אצל המורה סיון,אין מקום נעים ללמוד אצלו כמו אצל המכללה של נאווה,אנשים חמים,שירות ויחס אישי לכול תלמיד,והמורה סיוון מורה מצוינת,נחמדה,יודעת להסביר את הנלמד מעולה,ותמיד נותנת הרגשה טובה.
Mila Nova
Mila Nova
01/12/2022
המכללה ששינתה לי את החיים ❤️
לירון ויצמן
לירון ויצמן
30/11/2022
סיווני שלי אין מורות כמוך ! תודה על הכל ❤️
אמירה והבה
אמירה והבה
30/11/2022
מורה נהדרת מצוינת סבלנית מקצועית כבוד ללמוד אצלה .. סיון המיוחדת תודה לך על הכל
הטובים של אושרת שירקולקר
הטובים של אושרת שירקולקר
30/11/2022
מורה נהדרת ומקצועית, סובלנית ,ומלמדת בצורה מאוד נעימה ומקצועית
אור אברה
אור אברה
30/11/2022
אני לומדת בנייה באקריל אצל סיון זכיתי במורה הכי טובה שהיה אפשר לבקש בשביל החוויה הזאת מפרגנת תומכת ועושה הכל בשביל שאנחנו התלמידות שלה ירגישו הכי בטוחות ובנוח במקום שהן נמצאות בו תודה סיוונוש אין כמוך !
Sam Apel
Sam Apel
30/11/2022
ממליצה בחום על הקורס קוסמטיקה בזכות המורה מילה. באמת אשת חיל, מורה מסורה, אינטיליגנטית, ייסודית ומקצועית בטירוף! נהניתי מכל שנייה בקורס בזכותה, הידע והמיומנויות שקיבלתי הם ברמה הגבוהה ביותר! וכמובן היחס האנושי, האוזן הקשבת תודה מעל הלב!
JWAN MAZZAWI
JWAN MAZZAWI
30/11/2022
המורה קרולין מקסימה ושיטת הלימוד שלה מהממת אני מאוד ממליץ להיות איתה בקבוצה יש לה שיטת הסבר מאוד ברור, והמכללה מאוד מסודר מכל הכיוונים
משה קהתי
משה קהתי
30/11/2022
המורה מילה המורה הכי טובה ומסורה שיש
bat sheva
bat sheva
30/11/2022
אני מאוד מרוצה מקרולין, מורה מדהימה שאכפת לה מכל תלמיד ותלמיד, תסביר לך גם 10 פעמים עד שתבין את הנלמד❤️
מעבר מהיר אל
יש לך שאלות? לנו יש תשובות!