לימודי עיצוב שיער

יש לך שאלות? לנו יש תשובות!
קורסים בעיצוב שיער
במכללת נאוה קולאז'
עיצוב שיער למתקדמים
עיצוב שיער למתקדמים

קורס תסרוקות: קורס התסרוקות הייחודי במכללה למקצועות היופי נאוה קולאז׳ הינו קורס המיועד לתלמידים ומעצבי שיער מתקדמים המעוניינים להרחיב את

למידע נוסף »

לימודי עיצוב שיער הינם תחום דינמי המשלב אופנה, חדשנות, יצירתיות ומיומנות. עיצוב שיער כולל שליטה בטכניקות שונות וייחודיות לצד בריאות השיער וכמובן התעדכנות בטרנדים. לימודי עיצוב שיער מקצועיים בנאוה קולאז’ כוללים תוכנית לימודים מקיפה שנועדה לצייד את התלמידים שלנו בידע ובכישורים הנדרשים כדי להצטיין בתחום.

הלימודים כוללים את הנושאים הבאים: 

  • גזירה ועיצוב שיער – בנושא זה תלמדו את טכניקות הגזירה השונות. כיצד תוכלו ליצור סטיילינג אישי ולהכיר את עולם עיצוב השיער.
  • תורת הצבעים – כל מעצב שיער צריך לדעת את עקרונות צביעת השיער. באילו חברות להשתמש וכמובן איך לצבוע את השיער נכון ובאיזה טכניקות.
  •   טיפולים כימיים – הבהרות ,צביעת שיער, החלקות שונות ועוד. אלו טיפולים כימיים הדורשים ממך לדעת את ההרכב הכימי של המוצרים ואיך לבצע טיפול בצורה שתיתן מענה ללקוחות שלך, תוך שמירה על בריאות השיער והעור.
  • בריאות הקרקפת והשיער – הבסיס לעיצוב שיער הוא קרקפת בריאה ושיער בריא. תכנית הלימודים מסבירה על מצבי קרקפת שונים וטיפולים מתקדמים. הידע בנושא הבריאות יכול לתרום מול הלקוחות ומאפשר לך לתת מענה ללקוחות שלך בעזרת טיפולים מתאימים.

לימודי עיצוב שיער במכללת נאוה קולאז’ יעניקו לך את כל הכלים המקצועיים והשיווקיים להתחלת קריירה עם ידע נרחב גם בפן המעשי וגם בפן הלימודי. בסופו של יום, שיער הוא חלק בלתי נפרד מאישיותו של האדם. ולכן יש לך השפעה אדירה כחלק מעולם מעצבי השיער על נראות הלקוחות שלך. לא לשכוח שמקום הלימודים הוא זה שיקבע את הרמה שלך ביציאה לדרך החדשה.

קורס ספרות

קורס ספרות תפקידו להוביל את הדור הבא של הספרים. אם הרמה המקצועית שלך חשובה לך ויש בך את הרצון ללמוד את כל סודות המקצוע כדי לצאת לדרך עם ביטחון וידע שאין למתחרים אז הגעת למקום הנכון.

מכללת נאוה קולאז׳ מצטיינת בהכשרות פורצות דרך בתחום היופי. רשת המכללות מתמחה בעיצוב שיער כבר למעלה מ- 30 שנה ומציעה לך לרכוש מיומנויות עם גדולי התחום – מותג בינלאומי LOREAL PROFESSIONAL. שיתוף פעולה זה תורם להצלחה אדירה, ונותן לך את היכולת לקבל את הידע מהמאסטרים בעולם השיער. הם אותם המאסטרים שיודעים ראשונים על כל הטרנדים הבאים. כך שהידע שלך יהיה מורכב מכל מה שחדש בתחום, לצד הידע הבסיסי שישאר כאן לעד.

מלבד החומר הנלמד ושיתופי הפעולה, כל סטודנט מקבל ערכת עבודה. כל ערכה כוללת את כל הציוד הנדרש, כולל פן מקצועי. כמו כן, במהלך הלימודים, המכללה תספק עבורך את כל התכשירים והחומרים האיכותיים ביותר. 

לאחר סיום קורס עיצוב השיער ניתן להמשיך ולהתקדם למגוון קורסים מתקדמים בתחום אצלנו במכללה. מגוון הקורסים כוללים, קורס תסרוקות מתקדם, עיצוב שיער למתקדמים, תספורות גברים קורס עיצוב שיער סוג 2 ו3  ועוד. ככל שתגדל החשיפה שלך לתחומים נוספים בעולם עיצוב השיער תתאפשר לך היכולת לתת מענה גבוהה עבור הלקוחות שלך. הרי בסופו של יום כל אחד בוחר את מעצב השיער שלו על פי העבודות. לכן, אנו מציעים מגוון של קורסים פורצי דרך כדי להעניק לכל סטודנט את המעטפת הנדרשת להצלחה בתחום. 

לצד לימודי עיצוב השיער, אנחנו מעניקים לך במתנה קורס בתחום השיווק והקמת העסק. מלבד הידע המקצועי, חשוב גם לדעת כיצד להקים עסק. קורס השיווק שלנו בונה לך את המסלול לדרך עצמאית ויציבה שתאפשר לך לבסס את עצמך בדרך אל קריירה משגשגת. לא פחות חשוב, כחלק מקורס השיווק, יצרנו בשבילך הרצאה בנושא הנהלת חשבונות, כדי לוודא שכל נושא הניהול הפיננסי של העסק שלך יעבור בקלות ובהצלחה.

קורס עיצוב שיער

קורס עיצוב שיער הוא בין התחומים המובילים והפופולריים ביותר בעולם היופי. תעשיית הביוטי מתפתחת באופן שוטף, עם טכניקות, מוצרים וטרנדים חדשים שמפתיעים ומחדשים את התחום בלי סוף. לפעמים קשה לעקוב אחרי כל הטרנדים שצצים כל רגע בתעשייה, אבל זה הכרחי כדי לשמור על יתרון וידע במגוון תחומים בשביל להיות מובילים ובולטים בתחום!

קורס עיצוב שיער זו נקודת הפתיחה הטובה ביותר .קורס שמציע שילוב של אומנות ושליטה טכנית אשר מהווה בסיס חזק לקריירה מתגמלת בתעשיית היופי. אך כדי לשמור על חדשנות וידע מקצועי, חלק בלתי נפרד הינו השתתפות בסדנאות מהשתתפות בסדנאות, השתלמויות ותערוכות. כל השתלמות כזו או אחרת תתרום לדרכך המקצועית, תחדד ותחדש את הידע הקיים באמצעות למידה של דברים חדשים. דבר שיתרום לשמירה על רף גבוה.

מיומנויות וחדשנות בקורס עיצוב שיער בעלת הכשרה פורצת דרך לא מוצאים בכל מכללה. אצלנו בנאוה קולאז׳ התאמנו בעזרת מומחים בתעשיית עיצוב השיער את מסלול הלימודים החדשני ביותר בישראל כזה שיקח את הקריירה שלך למעלה. ההכשרה כוללת שגרירים של המותג LOREAL PROFESSIONAL שמדריכים אותך בעולמות הכימיה לקבלת תוצאות יוצאות דופן. גם עבור עצמך וגם עבור הלקוחות שלך. אין דרך יותר מספקת ומשמחת כמו לראות את הלקוחה יוצאת אחרי תספורת/גוונים עם שיער בריא וקורן כשהיא מאושרת. בסוף הקורס המכללה תעניק לך תעודה בלעדית לבוגרי נאוה קולאז’ מטעם- LOREAL PROFESSIONAL ,ותעודות נוספת ממכללת נאוה קולאז׳ ומשרד התמ״ת. זאת בתנאי שעמדת בכל דרישות הקורס.

קורס החלקות שיער

קורס החלקות שיער הפך הכרחי עבור כל מעצב שיער. תחום שהביקוש אליו רק הולך ועולה, ומי איתו טכניקות חדשניות שלא מפסיקות לפרוץ. החלקות שיער הן למעשה טיפול כימי שמבצעים על השיערה בשביל להחליק אותה. קיימים מספר סוגים של החלקות וכל אחת מתאימה באופן שונה לכל לקוחה. לכן קורס זה מלמד מתי אפשר ומתי אי אפשר לבצע החלקה. כמו כן נותן הסבר מקיף על מעגל הצבעים. שימוש בחומרים שונים ובמיוחד כאשר מערבבים אותם הם יוצרים תגובה כימית. לכן, לפני שמבצעים החלקה צריך ללמוד עליה לעומק ובאופן יסודי.

מלבד החלק העיוני בקורס החלקות ישנו גם החלק מעשי. בחלק המעשי תתבצע התנסות על לקוחות. האפשרות לבצע חלק מעשי משפר באופן ניכר את היכולות והביצועים לאחר מכן. כמובן שיינתן רקע רחב על תחום ההחלקות וכיצד לשמור על השיער של הלקוחה בעזרת צוות מקצועי של מכללת נאוה קולאז׳, שדואג להצלחה האישית של כל סטודנט.

קורס ספרות גברים

קורס ספרות גברים הפך לאחד מהמקצועות המבוקשים ביותר. עם העלייה בתודעת הטיפוח אצל גברים, יש ביקוש שהולך וגובר לתספורות מדויקות ומסוגננות. לכן, כל מעצבי השיער כיום שואפים לרכוש את הידע והמומחיות כדי לספק את השירות. כאשר תיפתח את האפשרות לקהילה נוספת להגיע למספרה שלך, יהיה ניתן בקלות להגדיל את ההכנסה, ולכן תחום זה מהמבוקשים.

בשנים האחרונות נוצרו אלפי טרנדים חדשים בתחום הבארברינג שחייב לערוב אחריהם. ההבנה שלא רק נשים אוהבות את הטיפוח שלהן אלא גם גברים הופך להיות מקובל יותר. מה שמחייב אותך לעקוב אחר טרנדים ולדעת כיצד לבצע אותם! הקורס בנאוה קולאז׳ חושף במסגרתו לכל הטרנדים המובילים. כיצד לבנות תספורת בהתאם למבנה הראש והפנים ובאילו טכניקות מובילות שווה להשתמש. 

הכרת עולם הבארברינג חשובה לא פחות, לכן אנו כמכללה שמים את הדגש להכרת כל היסודות המקצועיים והחשובים ביותר. בזכות המאסטרים שלנו בתחום, ניתן לרכוש את הידע המקצועי ביותר לתספורות גברים. בנוסף, יצרנו עבורך טכניקה יחודית כיצד לעבוד באופן המקצועי ביותר עם מכונת התספורת, החל מאחיזה נכונה ועד ביצוע דירוגים מדויקים.

כחלק מטיפוח השיער גם טיפוח שיער הפנים הפך לפופולרי יותר. עיצוב זקנים ושפמים משדרג את הנראות ותורם רבות לטיפוח הגברי. לכן למידה על שליטה בטכניקות, דיוק, סגנונות ועבודה נכונה יכולים לתרום לך ולשדרג את הכנסתך. הקורס כולל בתוכו 7 מפגשים שכל סטודנט מקבל ערכה מפוארת ביותר לתחילת העבודה. בנוסף, במהלך הקורס מיישמים טכניקות על לקוחות באופן עצמאי, לצבירת ביטחון אישי .

Adar Raziel
Adar Raziel
01/12/2022
שמי אדר, אני לומד קורס בניית ציפורנים אצל המורה סיון,אין מקום נעים ללמוד אצלו כמו אצל המכללה של נאווה,אנשים חמים,שירות ויחס אישי לכול תלמיד,והמורה סיוון מורה מצוינת,נחמדה,יודעת להסביר את הנלמד מעולה,ותמיד נותנת הרגשה טובה.
Mila Nova
Mila Nova
01/12/2022
המכללה ששינתה לי את החיים ❤️
לירון ויצמן
לירון ויצמן
30/11/2022
סיווני שלי אין מורות כמוך ! תודה על הכל ❤️
אמירה והבה
אמירה והבה
30/11/2022
מורה נהדרת מצוינת סבלנית מקצועית כבוד ללמוד אצלה .. סיון המיוחדת תודה לך על הכל
הטובים של אושרת שירקולקר
הטובים של אושרת שירקולקר
30/11/2022
מורה נהדרת ומקצועית, סובלנית ,ומלמדת בצורה מאוד נעימה ומקצועית
אור אברה
אור אברה
30/11/2022
אני לומדת בנייה באקריל אצל סיון זכיתי במורה הכי טובה שהיה אפשר לבקש בשביל החוויה הזאת מפרגנת תומכת ועושה הכל בשביל שאנחנו התלמידות שלה ירגישו הכי בטוחות ובנוח במקום שהן נמצאות בו תודה סיוונוש אין כמוך !
Sam Apel
Sam Apel
30/11/2022
ממליצה בחום על הקורס קוסמטיקה בזכות המורה מילה. באמת אשת חיל, מורה מסורה, אינטיליגנטית, ייסודית ומקצועית בטירוף! נהניתי מכל שנייה בקורס בזכותה, הידע והמיומנויות שקיבלתי הם ברמה הגבוהה ביותר! וכמובן היחס האנושי, האוזן הקשבת תודה מעל הלב!
JWAN MAZZAWI
JWAN MAZZAWI
30/11/2022
המורה קרולין מקסימה ושיטת הלימוד שלה מהממת אני מאוד ממליץ להיות איתה בקבוצה יש לה שיטת הסבר מאוד ברור, והמכללה מאוד מסודר מכל הכיוונים
משה קהתי
משה קהתי
30/11/2022
המורה מילה המורה הכי טובה ומסורה שיש
bat sheva
bat sheva
30/11/2022
אני מאוד מרוצה מקרולין, מורה מדהימה שאכפת לה מכל תלמיד ותלמיד, תסביר לך גם 10 פעמים עד שתבין את הנלמד❤️
מעבר מהיר אל
יש לך שאלות? לנו יש תשובות!