לימודי מניקור פדיקור

יש לך שאלות? לנו יש תשובות!
קורסים במניקור פדיקור
במכללת נאוה קולאז'
קורס קוסמטיקה אינטרה דרמלית
קורס מניקור פדיקור פרא מדיקלי

על הקורס: מניקור-פדיקור המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז’ משיקה בפעם הראשונה בישראל, בלעדי במכללה, את הקורס החדשני ביותר ללימודי פדיקור מניקור, מכללת נאוה קולאז’ הובילה תמיד את לימודי הפדיקור מניקור בישראל תוך עמידה בסטנדרט הלימודים הגבוה והמעודכן ביותר, בלימודים תחשפי לטכניקות חדישות ביותר, לימוד של טיפולי פדיקור ומניקור חדשניים ואפשרות

למידע נוסף »
ציפורניים – מניקור רוסי + מריחת לק ג'ל
ציפורניים – מניקור רוסי + מריחת לק ג’ל

על הקורס: מניקור רוסי + מריחת לק ג’ל המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז’ משיקה בפעם הראשונה בישראל, בלעדי במכללה, את הקורס החדשני ביותר ללימודי מניקור רוסי ומריחת לק ג’ל, מכללת נאוה קולאז’ מובילה את לימודי המניקור רוסי ולק ג’ל בישראל תוך עמידה בסטנדרט הלימודים הגבוה והמעודכן ביותר. הלימודים כוללים: הבנת

למידע נוסף »
קורס מניקור פדיקור
קורס מניקור פדיקור

על הקורס: מניקור פדיקור פרא מדיקלי כבר למעלה מ-30 שנה שהמכללה שלנו, נאוה קולאז׳, מובילה את לימודי המניקור פדיקור בארץ ואלפי בוגרים שלנו זוכים להצלחה מקצועית ואישית.בלעדי במכללת נאוה קולאז׳ -קורס מניקור פדיקור פרא מדיקלי בשיתוף המרכז הרפואי לגליל מערבי נהריה. הקדמה והביקוש בתחום המניקור פדיקור הביאו איתם שינויים רבים

למידע נוסף »
קורס פדיקוריסט/ית בכיר/ה
קורס פדיקוריסט/ית בכיר/ה

על הקורס: פדיקוריסט/ית בכיר/ה לימודי הקורס פדיקוריסטית בכירה הם לא סתם ידע כללי אלא מקצוע מבוקש בתחום הפדיקור. לימודים שיהיו בעלי ערך מוסף משמעותי בשבילך ובשביל הלוקחות שמגיעים אליך ,וזאת מפני שהקורס יאפשר לך לתת מענה לקהל לקוחות רחב יותר ולעבוד בביטחון כשאת נתקלת בבעיות שונות בכף הרגל . לאורך

למידע נוסף »
השתלמות סוכרת וכף רגל סוכרתית לפדיקוריסטיות
פדיקור מניקור-השתלמות סוכרת וכף רגל סוכרתית לפדיקוריסטיות

על ההשתלמות: סוכרת וכף רגל סוכרתית לפדיקוריסטיות בשנים האחרונות הפכה הסוכרת לאחת המחלות עם שיעורי הצמיחה הגבוהים ביותר וכיום היא בין עשר הסיבות המרכזיות למוות בעולם. סוכרת אחראית לכ 11% ממקרי המוות בעולם בקרב גילאי 20-79, כאשר 46% ממקרי המוות הינם בגיל 60 ומטה. אחת הבעיות המרכזיות בהתמודדות עם המחלה

למידע נוסף »

לימודי מניקור פדיקור בשנה זו מתקדמים ומתפתחים יותר מאי פעם והם מציעים ערך רב על פני כל מה שהכרנו בעבר בתחומים אלו. כיום מעטים המוסדות המשלבים את מיטב החידושים הטכנולוגיים ואת התכשירים המתקדמים ביותר המאפשרים לבצע טיפול יעיל שיוביל לתוצאות משביעות רצון.

בדומה לתחומי טיפוח אחרים, גם בתחום הפדיקור מניקור הידע המקצועי כיום עשיר ונרחב הרבה יותר, ואם נשווה בין אשת מקצוע עכשווית בתחום, לבין הקולגה שלה מלפני עשור או שניים, נגלה פערים משמעותיים מאוד, לטובת העכשווית כמובן. הפערים הקיימים הן ברמת הידע והן בטכניקות העבודה וביעילות התכשירים.

מי שעוסקת כיום בתחום המניקור פדיקור ואינה עוברת הכשרה פרא מדיקלית ניצבת מול המטופלת כאשר יש לה ידע בסיסי בלבד .הכשרה פרא מדיקלית הינה הנרחבת והמעמיקה ביותר שתוכלו למצוא כיום בישראל, היא נבנתה ע׳׳י סגל הכולל רופאים מומחים בתחום ומצוידת בטכנולוגיות מנצחות וכן בתכשירים ייעודיים ויעילים במיוחד. למעשה הקורס פדיקור מניקור פרא מדיקלי הוא פורץ דרך בתחום ומשנה לגמרי את חוקי המשחק וכל מה שהכרתם . 

סטודנטית בקורס מסוג זה , תקבל הכשרה פרא מדיקלית שתהפוך אותה למומחית בתחום. היא תדע להתמודד עם כל לקוחה,  מחלות עור וציפורניים ולהתאים לכל מצב וציפורן את הטיפול הנכון לה בשלב זה, כדי לרפא את העור, להסיר שכבות נגועות ולהחזיר את הציפורניים למצב הרצוי וזאת בעזרת ידע טכנולוגי מתקדם .

קורס פדיקור מניקור פרא מדיקלי

קורס פדיקור מניקור פרא מדיקלי הוא הדור הבא של הפדיקוריסטיות והמניקוריסטיות והוא כבר כאן. מדובר בקורס מתקדם ויחיד מסוגו בשיתוף פעולה עם בית חולים נהריה ובהובלת דר׳ עמיר בשקין רופא, מומחה באנדוקרינולוגיה וסוכרת .הקורס משלב בתוכו ידע רפואי הנחוץ היום לכל פדיקורסטית ומניקוריסטית, בשילוב תכנים מתקדמים נוספים, זאת במטרה שבוגרי הקורס יוכלו להעניק טיפולי פדיקור מניקור מתקדמים וטיפולים למצבים שונים של הציפורן שלא ניתן היה לטפל בעבר בשל חוסר ידע. כמובן באחריות המתבקשת ובמטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר לצד כף רגל מטופחת, בריאה ואסתטית. 

טיפול פדיקור מניקור יעיל מעודד תהליכי ריפוי והחלמה מהירים, ומאפשר להשיג בכל מפגש תוצאות משופרות וטובות יותר, זאת לפי מצב הציפורניים של המטופל ובהתאם למטרות הטיפול. כך שלצד מחלות עור או מחלות כרוניות שמשפיעות בין היתר גם על הציפורניים, המטופל ייהנה מטיפול מועיל בציפורניים ובריפוי של התופעות המטרידות אותו ופוגעות במראה התקין והבריא של הציפורניים.

התחרות בשוק העסקי קשוחה בכל תחום, וזה נכון לגמרי גם בתחומי האסתטיקה, הטיפוח והטיפול. וזה אומר שאם את רוצה להצליח באמת בתחום ולצבור קהל לקוחות מרוצה שחוזר אליך שוב ושוב, את צריכה להיות הטובה ביותר ובשביל זה את צריכה ללמוד אצל המומחים בתחום. 

קורס פדיקור במכללת נאוה קולאז'

בשביל להיות פדיקוריסטית ששמה הולך לפניה יש כמה דברים שאת צריכה לשים לב אליהם ולדעת לפני שאת בוחרת את מוסד הלימודים בו תרכשי את המקצוע – 

מאוד חשוב שמוסד הלימודים ידע להציע טיפולים לשלל מצבים, כולל לרגליים סוכרתיות ומצבים מורכבים של הציפורניים המצריכות טיפול מקצועי וקפדני. תוכנית הלימודים צריכה להיות יסודית, מתקדמת שכולת היבטיים רפואיים. 

במכללת נאוה קולאז’ אנחנו מציעים לימודי פדיקור מקצועיים ומתקדמים ביותר , הכוללים שת”פ בלעדי עם בית החולים נהריה.הקורס היחיד מסוגו בישראל  ,שבו תזכי ללמוד מפי רופאים בכירים בתחום ולהתנסות מעשית מעמיקה לאורך כל ההכשרה הלימודית . התוכנית לימודים כוללת את כל סוגי הטיפולים הקיימים בעולם הפדיקור, החל מטיפולים במכשור, שימוש בכלים שונים  ,טיפול בכף רגל סוכרתית ועד מריחת לק בציפורניים.

מכללת נאוה קולאז’ הינה המכללה המובילה בישראל למקצועות היופי כבר 30 שנה ולא סתם, אנחנו מציעים קורסים מובילים ומתקדמים, הכשרות פורצות דרך וצוות רופאים מומחים ומורים מהשורה הראשונה בתחום, אשר מגיעים עם ניסיון רב .

בנוסף בכל קורס שלנו נכלל גם קורס שיווק, על מנת שתוכלי לקדם את עצמך גם מהבחינה העסקית ולהצליח בכל המישורים. אנחנו לא זורקים אותך למים ונותנים לך להתמודד לבד, מכללת נאוה קולאז’ מספקת לתלמידיה את כל הכלים המקצועיים על מנת להצליח בחוץ.

בנוסף לכל אלה, אנחנו תמיד דוגלים בהתחדשות ולמידה ולכן מקיימים השתלמויות שוטפות לבוגרי המכללה שלנו. על מנת שתמיד תוכלו להישאר מעודכנות בכל החידושים הקיימים בתחום.

כל היתרונות הללו יציבו אותך בשורה הראשונה ויקנו לך יתרון מובהק על פני מטפלים אחרים, מה שיאפשר לך להגיע אל קהל היעד שלך, לגבות את המחירים שלך בביטחון, ולהתייצב מבחינה עסקית וכלכלית.

למה לעשות קורס פדיקור
מניקור בנאוה קולאז'?

קורס פדיקור מניקור פרא מדיקלי עושים בנאוה קולאז’ – המכללה היחידה בארץ שמציעה מגוון קורסים מתקדמים במיוחד. אם יש לך תשוקה לתחום המניקור והפדיקור, הגעת למקום הנכון. קורס בעל ההכשרה המתקדמת ביותר בתחום שיאפשר לך להגשים את עצמך מכל הבחינות – כלכלית, תעסוקתית ואישית. 

המכללה שלנו שמה דגש על הקדמה ולכן נוצר שיתוף הפעולה עם בית החולים נהריה, ולצד הצוות המקצועי של המכללה דאגנו לעבות את הידע בעזרת רופאים בכירים אשר משתתפים בתכנית הלימודים. מה שאומר שההכשרה היא  המקיפה ביותר בישראל וכוללת טכנולוגיות מתחדשות בענף. כמובן שלצד כל זה  תעבדו על לקוחות אמיתיים של המכללה לצבירת ביטחון אישי וניסיון מעשי בתחום.

אז אם הגעת עד לכאן כנראה שאנחנו צריכים להכיר. זאת ההזדמנות שלך להגשים את החלום ולעסוק בתחום שאת באמת אוהבת, השאירי כבר עכשיו את הפרטים שלך כאן. יועצת הלימודים מבית נאוה קולאז’ תיצור איתך קשר בהקדם כדי לבדוק התאמה ולדייק יחד איתך מהו בדיוק הקורס הרצוי לך ומה עליך לעשות כדי לצאת לדרך! 

שיהיה בהצלחה

הכשרה מתקדמת במניקור מקצועי

הכשרת מניקור מקצועי בלימוד אומנות הציפורניים הינו החלק המשמעותי ביותר בדרך לקבלת התוצאה המושלמת בבנייה או בלק ג׳ל , מדובר בהכשרה מקיפה המכילה מספר אלמנטים חשובים שיקנו לך את הכלים להפוך למניקוריסטית מקצועית בתחום. ההכשרה הלימודית נבנתה בקפידה בכדי להציע קורס המשלב כישורים טכניים לצד  לימודי שיטות שיווק מקצועיות.

בבסיס הקורס מועבר הידע המקצועי הכולל את כל התכנים פורצי הדרך שיש לתחום להציע לך, על מנת ליצור עיצובי ציפורניים מקצועיים,בשילוב כל טכניקות המניקור הקיימות והמתקדמות ביותר. כך למעשה נוצרה הטכניקה הייחודית למכללה שלנו – MULTI FUNCTION – שכשמה כן היא, טכניקה בלעדית שתעזור לך לגלות את השיטה הייחודית שלך וזאת בעזרת חשיפה לכלל השיטות המתקדמות ביותר במכללה שלנו . 

אבל זה לא נעצר שם. תכנית הלימודים משתרעת מעבר לאומנות, ומשלבת לימודי שיווק עם נאוה קולאז׳. זאת במטרה להעצים את הידע לטכנאיות הציפרוניים העתידיות, כדי שיוכלו לקדם את שירותיהן ביעילות ולשגשג בתעשיית היופי התחרותית.

מה שמייחד את הקורסים במגמת הציפורניים ובפדיקור מניקור הוא צוות המורות והמרצים המקצועיים שלנו במכללת נאוה קולאז׳. מדובר בצוות הוראה בעל שנים בתחום ושפע של ניסיון, שלא רק מצטיינים בלימודי הציפורניים והמניקור פדיקור אלא גם מנהלים קליניקות מצליחות משלהן. את כל הניסיון הם מביאים לכיתות -ניסיון שמועבר לסטודנטים ישירות מהעולם שבחוץ, מבחינת הטרנדים החמים, הדרישות של לקוחות וההתנהלות העסקית. 

קורס לק ג׳ל משלב בתוכו הכשרה קפדנית במניקור, אשר מהווה את הבסיס הקריטי להצלחה של אומנית ציפורניים בשלבים הבאים בתהליך כמו -מריחת הלק, בניית מבנה אנטומי ועוד.

בסיום, הבוגרות מקבלות תעודה מקצועית יוקרתית ורישיון ממשרד העבודה, המאשרים את מומחיותן ומשפרים את אמינותן בענף. הבוגרות של נאוה קולאז’ מצוידות גם בידע הטכני וגם בידע השיווקי, וכך הן מוכנות להתחיל ליצור קריירות מצליחות כמניקוריסטיות מבוקשות בתחום.

קורס לק ג'ל

קורס לק ג’ל הוא אחד הקורסים המבוקשים כיום בקרב נשים. וזו לא סוד שאמניות ציפורניים הן בין העסוקות ביותר בתחום הביוטי. מדובר בקורס נחשק וקצר יחסית, אך הוא כולל ידע רב במניקור, מבנה אנטומי, החומרים בשוק ובשיטות המריחה. כל אלו הם תנאי הכרחי בשביל  לצאת ולעבוד בתחום ולבצע לק ג’ל מקצועי באמנית ציפורניים מוסמכת.

טכנאית ציפורניים של ימינו צריכה לדעת את כל החידושים שרצים בטיקטוק ובאינסטגרם – כי הלקוחות שלה נמצאות שם ומבקשות את מה שהן רואות , ולכן במהלך הלימודים בעזרת השיטה שפותחה אצלנו במכללת נאוה קולאז׳ – MULTI FUNCTION , תחשפי לכל הטכנולוגיות העכשוויות הקיימות בתחום וכל סודות המקצוע.

בנוסף לכך חשוב להכיר את המכשור המתקדם שיש כיום בשוק ,הייעודי ללק ג׳ל ולתחום המניקור .קיימים תכשירים מתקדמים ונוחים מאוד לשימוש, מה שמאפשר לבצע מריחה יסודית ויפה, מבנה אנטומי מדויק וכן קישוטים מסוגים שונים בזמן קצר ובאופן יעיל.

כדי להצליח בעבודה בתחום הלק ג׳ל  חשוב כי הקורס שתלמדי יכלול:

  • ידע מקצועי עכשווי – עליך לקבל את מלוא הידע המקצועי הקיים בענף הציפורניים. זאת כדי שתדעי לזהות מצבים שונים של ציפורניים ותוכלי לבצע את המבנה אנטומי ואת המריחה בצורה המדויקת והאסתטית.
  • מיומנות וניסיון – במהלך הלימודים חובה לשלב התנסות רבה, זאת כדי לרכוש את המיומנויות ולהצליח לבצע את הפעולות הרצויות עם ניסיון וביטחון. 
  • היכרות עם טכניקות ותכשירים – יש לא מעט טכניקות ומגוון עצום של תכשירים תוצרת חברות שונות. עליך להכיר את הטכניקות המתקדמות ביותר ליצירת מבנה אנטומי / מריחה צמודה לקוטיקולה וזאת לצד הכרת החברות המובילות ואת המוצרים שלהן, כדי לדעת לבחור בכל טיפול מחדש את השיטה הנכונה עבור הלקוחה ואת המוצרים המדויקים שישביעו את רצונה.
  • שיווק והקמת קליניקה – אז סיימת לימודים, מה עכשיו? איך יוצאים לשוק? איך מגיעים על קהל הלקוחות האידיאלי? כדי לדעת איך לעשות זאת חשוב לשלב בלימודי היופי והטיפוח גם לימודי שיווק בסיסיים. ידע שיאפשר לך לצאת לדרך ולהתחיל לעבוד.
  • השתלמויות – כאמור, התחומים הללו מתחדשים באופן קבוע, טכנולוגיות חדשות ומוצרים חדשניים פורצים אל השוק. כדי להישאר רלוונטית חשוב להשתלם ולהכיר כל מה שחדש, ולהמשיך להיות חדשנית ומתקדמת בכל עת לטובת הלקוחות והעסק שלך.
Adar Raziel
Adar Raziel
01/12/2022
שמי אדר, אני לומד קורס בניית ציפורנים אצל המורה סיון,אין מקום נעים ללמוד אצלו כמו אצל המכללה של נאווה,אנשים חמים,שירות ויחס אישי לכול תלמיד,והמורה סיוון מורה מצוינת,נחמדה,יודעת להסביר את הנלמד מעולה,ותמיד נותנת הרגשה טובה.
Mila Nova
Mila Nova
01/12/2022
המכללה ששינתה לי את החיים ❤️
לירון ויצמן
לירון ויצמן
30/11/2022
סיווני שלי אין מורות כמוך ! תודה על הכל ❤️
אמירה והבה
אמירה והבה
30/11/2022
מורה נהדרת מצוינת סבלנית מקצועית כבוד ללמוד אצלה .. סיון המיוחדת תודה לך על הכל
הטובים של אושרת שירקולקר
הטובים של אושרת שירקולקר
30/11/2022
מורה נהדרת ומקצועית, סובלנית ,ומלמדת בצורה מאוד נעימה ומקצועית
אור אברה
אור אברה
30/11/2022
אני לומדת בנייה באקריל אצל סיון זכיתי במורה הכי טובה שהיה אפשר לבקש בשביל החוויה הזאת מפרגנת תומכת ועושה הכל בשביל שאנחנו התלמידות שלה ירגישו הכי בטוחות ובנוח במקום שהן נמצאות בו תודה סיוונוש אין כמוך !
Sam Apel
Sam Apel
30/11/2022
ממליצה בחום על הקורס קוסמטיקה בזכות המורה מילה. באמת אשת חיל, מורה מסורה, אינטיליגנטית, ייסודית ומקצועית בטירוף! נהניתי מכל שנייה בקורס בזכותה, הידע והמיומנויות שקיבלתי הם ברמה הגבוהה ביותר! וכמובן היחס האנושי, האוזן הקשבת תודה מעל הלב!
JWAN MAZZAWI
JWAN MAZZAWI
30/11/2022
המורה קרולין מקסימה ושיטת הלימוד שלה מהממת אני מאוד ממליץ להיות איתה בקבוצה יש לה שיטת הסבר מאוד ברור, והמכללה מאוד מסודר מכל הכיוונים
משה קהתי
משה קהתי
30/11/2022
המורה מילה המורה הכי טובה ומסורה שיש
bat sheva
bat sheva
30/11/2022
אני מאוד מרוצה מקרולין, מורה מדהימה שאכפת לה מכל תלמיד ותלמיד, תסביר לך גם 10 פעמים עד שתבין את הנלמד❤️
מעבר מהיר אל
יש לך שאלות? לנו יש תשובות!