המלצות

אנו מזמינים אתכם לקרוא את הביקורות של בוגרי המכללה למקצועות היופי - נאוה קולאז'

“ממליצה בחום על מכללת נאוה קולאז' המכללה מספר 1 למקצועות היופי צוות הסגל נהדר ואנושי והמורים מהשורה הראשונה בתחום היופי אני ממליצה בחום על המכללה אמרת הכשרה בתחום היופי אמרת נאוה קולאז'”
המלצות - בוגרים ממליצים - שירי שמיר
שירי שמיר
בוגרת ביה"ס
“ממליצה בחום ללמוד במכללת נאוה קולאז’, שירות ואדיבות של מזכירות המכללה, מורים ברמה גבוה ומקצועית, אני פונה אל הצוות בכל דבר ויש תמיד מענה ופיתרון. בנימה זו רציתי לומר תודה, ממש לא מובן מאיליו בטוחה שעוד ניפגש בהמשך”
המלצות - בוגרים ממליצים - כרמלה אוחנה
כרמלה אוחנה
בוגרת ביה"ס
“רציתי להמליץ באהבה על המכללה מספר 1 על מיקצועיות ברמה מעל כולם.אווירה מדהימה יש קורס ניהול ושיווק שנותן להיתקדם בבום אחד, אני מעל שנה במכללה נהנת מכל רגע , תודה לכם על הכל ושנמשיך לעוד קורסים והישתלמויות”
המלצות - בוגרים ממליצים - רחלי ששון
רחלי שושן אוחיון
בוגרת ביה"ס
“את כל מקצועות היופי שלי למדתי בנאוה קולאז’, רוצה אני לציין את המורה שלי ירון מלול שלימד אותי בניית ציפורניים בשנת 2004 את כל החומר הנלמד בצורה מקצועית מורה שיודע לפרגן להעשיר את המידע וגם מעבר עד היום אני נעזרת בו ושואלת שאלות בכדי לדעת והוא תמיד עונה בהמון סבלנות ואהבה מאחלת לכם המון בהצלחה לעוד שנים רבות
המלצות - בוגרים ממליצים - אלינור אוליאל
אלינור אוליאל
בוגרת ביה"ס
“אני ממליצה על המכללה שלי נאוה קולאז’ אני למדתי ספרות אצלהם מזמן ואני עצמאית ויש לי עסק מפואר בכפר גוליס , וחזרתי ללמוד עוד מקצוע של קוסמטיקה ומאוד אוהבת את המורה שרה וכל הצוות שם במכללה שלי , ואני מכל הלב שלי אני רק ממליצה על המכללה הזאת , וגם אוהבת אותך נאוה ינשמה”
המלצות - בוגרים ממליצים - יסמין אבו נגם
יסמין אבו נגם
בוגרת ביה"ס
”ברצוני להמליץ על מכללת נאוה קולאז’ , ובמיוחד המלצה על המורה התותח – מתן סבג , בעל כישורים מדהימים מקצועיות ויחס וליווי אישי , שבזכותו הקורס מהנה ומעניין . בקיצור לא להתלבט יותר מידי – רק נאוה קולאז’!”
המלצות - בוגרים ממליצים - נסים רפיע
נסים רפיע
בוגר ביה"ס
“על היחס האישי והמאוד מקצועי מרוצה מהמורות המקצועיות מהמורה שלי המדהימה לקוסמטיקה שרה רייר, אין עליה בעולם מקצועית, אדיבה, חברותית ומעבירה את כל הידע שלה ללא פשרות מהאוירה הנעימה בכיתות, ציוד איכותי ונאוה עצמה כזאת מקסימה, תמיד מדברת בגובה העיניים תמיד מחייכת ומסבירה פנים. בקיצור כל הצוות מדהים ואני ממליצה בחום”
המלצות - בוגרים ממליצים - חגית בר כרם
חגית בר כרם
בוגרת ביה"ס
“באמת זותי המכללה הכי הכי מקצועית אין מילים , נאוה, כל הסגל , תודה רבה שעשיתם ממני ספר מקצועי ומאפר תותחי אני גאה בכם וגם בעצמי”
המלצות - בוגרים ממליצים - פהד מוסא
פהד מוסא
בוגר ביה"ס
“ממליצה בחום לבוא אל נאוה קולאז' מכללה מדהימה מורים מלאי השראה ואווירה כל כך משפחתית ונעימה אז לכל מי שרוצה ללמוד את מקצועות היופי ולקבל מעבר ללימודים זה המקום”
המלצות - בוגרים ממליצים - מרב גל
מרב גל
בוגר ביה"ס
“ההחלטה להגיע למכללה של נאוה קולאז’ מעבר לשם שלה שהולך לפניו.. ולצוות המדהים הוא האינטימיות, האוירה המשפחתית והחמה של הצוות המדהים, וזה לא מובן מאליו ולא קיים בכל מקום. המורה עטר חנוכה עושה עבודה מדהימה מקצועית סבלנית אנושית,ועם המון ידע ויכולות להעביר אותו הלאה אלינו התלמידות🙏, האהבה למקצוע שיש לה מורגשת בכל דקה בשיעור . אני כל כך שמחה שהלכתי עם תחושות הבטן שלי בבחירה בנאוה קולאז’ שהתגלתה כהכי נכונה ומוצלחת. קיבלתי כלים מצויינים להתקדם ולעבוד בתחום. אני כל כך מודה לעטר המורה הכי מקצועית שהכרתי זה לא היה אותו דבר בלעדיך !!! שמחה שהכרתי אותך ובטוחה שדרכינו עוד יצטלבו בהמשך הדרך המון תודה על הכל”
המלצות - בוגרים ממליצים - יעל שימשי
יעל שימשי
בוגרת ביה"ס