המלצות

“ממליצה בחום על מכללת נאוה קולאז המכללה מספר 1 למקצועות היופי צוות הסגל נהדר ואנושי והמורים מהשורה הראשונה בתחום היופי אני ממליצה בחום על המכללה אמרת הכשרה בתחום היופי אמרת נאוה קולאז”

– שירי שמיר –

המלצות בוגרים - נאווה קולאז'
המלצות בוגרים - נאווה קולאז'

“ממליצה בחום ללמוד במכללת נאוה קולאז’, שירות ואדיבות של מזכירות המכללה, מורים ברמה גבוה ומקצועית, אני פונה אל הצוות בכל דבר ויש תמיד מענה ופיתרון.
בנימה זו רציתי לומר תודה, ממש לא מובן מאיליו בטוחה שעוד ניפגש בהמשך”

– כרמלה אוחנה –

“רציתי להמליץ באהבה על המכללה מספר 1 על מיקצועיות ברמה מעל כולם.אווירה מדהימה יש קורס ניהול ושיווק שנותן להיתקדם בבום אחד, אני מעל שנה במכללה נהנת מכל רגע , תודה לכם על הכל ושנמשיך לעוד קורסים והישתלמויות”

– רחלי שושן אוחיון –

המלצות בוגרים - נאווה קולאז'
המלצות בוגרים - נאווה קולאז'

“את כל מקצועות היופי שלי למדתי בנאווה קולאג’,
רוצה אני לציין את המורה שלי ירון מלול שלימד אותי בניית ציפורניים בשנת 2004 את כל החומר הנלמד בצורה מקצועית
מורה שיודע לפרגן להעשיר את המידע וגם מעבר
עד היום אני נעזרת בו ושואלת שאלות בכדי לדעת
והוא תמיד עונה בהמון סבלנות ואהבה
מאחלת לכם המון בהצלחה לעוד שנים רבות…. אלינור אוליאל”

– אלינור אוליאל –

“אני ממליצה על המכללה שלי נאוה קולאז’ אני למדתי ספרות אצלהם מזמן ואני עצמאית ויש לי עסק מפואר בכפר גוליס , וחזרתי ללמוד עוד מקצוע של קוסמטיקה ומאוד אוהבת את המורה שרה וכל הצוות שם במכללה שלי , ואני מכל הלב שלי אני רק ממליצה על המכללה הזאת , וגם אוהבת אותך נאווה ינשמה”

– יסמין אבו נגם –

המלצות בוגרים - נאווה קולאז'
המלצות בוגרים - נאווה קולאז'

“ההחלטה להגיע למכללה של נאווה קולאז’ מעבר לשם שלה שהולך לפניו.. ולצוות המדהים הוא האינטימיות, האוירה המשפחתית והחמה של הצוות המדהים, וזה לא מובן מאליו ולא קיים בכל מקום. המורה עטר חנוכה עושה עבודה מדהימה מקצועית סבלנית אנושית,ועם המון ידע ויכולות להעביר אותו הלאה אלינו התלמידות🙏, האהבה למקצוע שיש לה מורגשת בכל דקה בשיעור . אני כל כך שמחה שהלכתי עם תחושות הבטן שלי בבחירה בנווה קולאז’ שהתגלתה כהכי נכונה ומוצלחת. קיבלתי כלים מצויינים להתקדם ולעבוד בתחום. אני כל כך מודה לעטר המורה הכי מקצועית שהכרתי זה לא היה אותו דבר בלעדיך !!! שמחה שהכרתי אותך ובטוחה שדרכינו עוד יצטלבו בהמשך הדרך המון תודה על הכל”

– יעל שימשי –

ב”רצוני להמליץ על מכללת נאוה קולאז’ , ובמיוחד המלצה על המורה התותח – מתן סבג , בעל כישורים מדהימים מקצועיות ויחס וליווי אישי , שבזכותו הקורס מהנה ומעניין .
בקיצור לא להתלבט יותר מידי – רק נאווה קולאז’!”

– נסים רפיע –

המלצות בוגרים - נאווה קולאז'
המלצות בוגרים - נאווה קולאז'

“ממליצה בחום לבוא אל נאווה קולאז
מכללה מדהימה מורים מלאי השראה ואווירה כל כך משפחתית ונעימה
אז לכל מי שרוצה ללמוד את מקצועות היופי ולקבל מעבר ללימודים זה המקום”

– מרב גל –

“על היחס האישי והמאוד מקצועי מרוצה מהמורות המקצועיות מהמורה שלי המדהימה לקוסמטיקה שרה רייר, אין עליה בעולם מקצועית, אדיבה, חברותית ומעבירה את כל הידע שלה ללא פשרות מהאוירה הנעימה בכיתות, ציוד איכותי ונאווה עצמה כזאת מקסימה, תמיד מדברת בגובה העיניים תמיד מחייכת ומסבירה פנים. בקיצור כל הצוות מדהים ואני ממליצה בחום”

– חגית בר כרם –

המלצות בוגרים - נאווה קולאז'
המלצות בוגרים - נאווה קולאז'

“באמת זותי המכללה הכי הכי מקצועית אין מילים , נאוה, כל הסגל , תודה רבה שעשיתם ממני ספר מקצועי ומאפר תותחי אני גאה בכם וגם בעצמי”

– פהד מוסא –

שינוי גודל גופנים