אודות

שלום לך,

מכללת NAVA COLLAGE הינה המכללה הגדולה והמובילה בישראל למקצועות היופי.

את דרכי האישית שלי התחלתי לפני למעלה מעשרים שנה, אז הבנתי כי עולם היופי והאסתטיקה מושך אותי מאחר והוא משלב שני עולמות שאני מאוד אוהבת מבחינה אישית: את עולם היופי ואת המגע היומיומי עם האנשים.

עם סיום לימודי הקוסמטיקה החלטתי לצאת לדרך עצמאית ופתחתי מכון יופי בעיר נהריה, בשנת 1994 החלטתי לקחת את החלום שלי צעד אחד קדימה והקמתי את המכללה למקצועות היופי – NAVA COLLAGE, בשנת 1998 התרחבנו ופתחנו סניף נוסף בחיפה.

לאורך השנים צמחו הסניפים והפכו את בית הספר למכללה הגדולה בישראל עם למעלה מ30,000 בוגרים , מרביתם עוסקים כיום בתחום בשעה ש 85% מהעוסקים במקצועות היופי בצפון, הינם בוגרי המכללה, שבחרו בנו כדי להכשירם ולסלול את דרכם אל עבר ההצלחה.

במהלך השנים המכללה שמה את הסטודנטים לנגד עיניה ולשם כך העסיקה ומעסיקה את צוות המורים המקצועי והמוביל בתחומו בישראל ובעולם. לאורך הדרך שמרנו תמיד על סטנדרט לימודים גבוה שהתעדכן מעת לעת בהתאם להתפתחויות והטרנדים השונים בעולמות מקצועות היופי.
במהלך השנים פעלנו ואנו עדיין פועלים בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות כדוגמת LOREAL בתחום עיצוב השיער וחברות מובילות נוספות בתחומי הקוסמטיקה, איפור, עיצוב שיער ועוד.

מכללת NAVA COLLAGE פועלת תחת פיקוח של משרד הכלכלה, מה שמספק לסטודנטים ביטחון בכך שצוות המורים וסטנדרט הלימודים מאושרים למתן הכשרה בתחום מקצועות היופי, יתרה מכך בשנים האחרונות זוכים הסטודנטים של המכללה לציונים הגבוהים ביותר בישראל במבחני הסיום של הקורסים השונים שנערכים בפיקוח משרד הכלכלה.
הלימודים במכללה מוכרים לשימוש בפיקדון חיילים משוחררים.

אני וצוות מכללת NAVA COLLAGE מזמינים אתכם להצטרף להצלחה ולבחור לכם יופי של מקצוע במסלול המועדף עליכם ואנו נוביל אתכם, באמצעות יחס אישי והקפדה על הסטנדרטים המקצועיים והמובילים בעולם מקצועות היופי, בדרך לבניית קריירה והצלחה עסקית.

שלכם,
נאוה קול

מייסדת ובעלים מכללת
NAVA COLLAGE

נגן וידאו אודות נאוה אודות